Moje zapasy brykietu, aktualizacja 17.02.2019 : RUF Golba: Kupione 196 paczki, Spalone 100 paczek, Zostało 96 paczek, RUF DUDA: Kupione 126 paczek, Spalone 36 paczek, Zostało 90 paczek, MegaRUF SekPol: Kupione 4 paczki, Spalone 0 paczek, Zostało 4 paczki, ICF Wood: Kupione 2 paczki, Spalone 2 paczki, Zostało 0 ,Pellet: Kupiony 1 worek, Spalony 1 worek ## Tylko spokojnie, wiosna zaczyna się już 20 marca 2019 roku. Damy radę, wytrzymamy !
Aktualne promocje na brykiet kominkowy
najlepsza promocja na brykiet kominkowy

Chcesz kupić brykiet? Czytasz mój blog? Skorzystaj z dużego rabatu na dostawę!

Rano, kiedy wychodzimy do pracy jest już biało. Na szczęście to tylko szron, ale szyby w samochodach trzeba już skrobać. Ujemne temperatury przypominają nam, że niedługo będzie zima i trzeba się do niej przygotować. Podstawowa sprawa to zaopatrzenie się w odpowiednią ilość opału, żeby nie marznąć w mroźne, zimowe dni. Jestem pewien, że sporo osób ma już zakupiony brykiet albo drewno i rozpoczęli palenie w kominku. Ale wiem też, że są wśród was, czytelników mojego bloga osoby, które kupiły tylko niewielką ilość paliwa kominkowego i teraz szukają dostawcy, żeby zakupić kolejną porcję.

Jeśli ktoś chce kupić dobry brykiet, to wspólnie z firmą SEK-POL przygotowałem dla Was niespodziankę – atrakcyjną promocję. Każdy kto zakupi brykiet Pini-Kay albo Mega Ruf System 3 i poda specjalne hasło związane z moim blogiem, otrzyma rabat na dostawę w wysokości 49 zł. Zamiast 99 zł za dostawę palety brykietu, zapłaci tylko 50 zł.

Promocja trwa od 07.11.2015 roku, aż do odwołania. Nie ma ograniczenia czasowego, nie ma ograniczenia w ilości brykietu oferowanego w promocji. Po prostu kupujesz dobry brykiet, wpisujesz hasło promocyjne i dostawę masz za pół ceny.

 

najlepsza promocja na brykiet kominkowy

Brykiety dostępne w promocji testowałem i opisywałem już na swoim blogu. Zarówno Mega Ruf jak i Pini-Kay to produkty najwyższej jakości. Łatwo się rozpalają, długo się palą, nie brudzą szyby ani kominka. Jeśli ktoś chce kupić dobre paliwo kominkowe, to polecam.

 

W tym wpisie opisałem brykiet Mega Ruf System 3

 

W tym wpisie opisałem brykiet Pini-Kay z firmy SEK-POL

 

Jeśli chcesz skorzystać z tej wyjątkowo atrakcyjnej promocji, to zobacz instrukcję, jak, krok po kroku zamówić brykiet, jakie hasło i w którym miejscu wpisać, żeby zapłacić za dostawę mniej. Zachęcam do skorzystania bo warto.

Promocja na brykiet kominkowy

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress
%d bloggers like this:
Przeczytaj inne:
Kominkowy Przekładaniec Wersja 2 (druga).

Dążenie do perfekcji, do długiego i efektywnego palenia w kominku stało się moim celem. Chciałbym załadować kominek raz na dobę i cieszyć się ciepłem w...

Zamknij