Moje zapasy brykietu, aktualizacja 02.10.2018 : RUF Golba: Kupione 196 paczki, Spalone 4 paczki, Zostały 192 paczki, RUF DUDA: Kupione 6 paczek, Spalone 0 paczek, Zostało 6 paczek, MegaRUF SekPol: Kupione 4 paczki, Spalone 0 paczek, Zostało 4 paczki, ICF Wood: Kupione 2 paczki, Spalone 0 paczek, Zostało 2 paczki,Pellet: Kupiony 1 worek, Spalone 0 worków, Zostały 1 worek ## Tylko spokojnie, wiosna zaczyna się już 20 marca 2019 roku. Damy radę, wytrzymamy !
Aktualne promocje na brykiet kominkowy

Kontakt

Cześć 😆 . Skoro zajrzałeś na tą stronę, to zapewne chcesz się ze mną skontaktować. Jeśli masz dla mnie propozycję współpracy, to zajrzyj najpierw na stronę Współpraca PR i Reklamowa, gdzie znajdziesz informacje na ten temat.

Zanim wypełnisz formularz kontaktowy, możesz zajrzeć na stronę Spis treści, gdzie znajduje się wykaz ostatnich 200 wpisów, które opublikowałem na blogu. Być może znajdziesz w nim odpowiedź na pytanie, które chcesz mi zadać.

Jeśli jesteś czytelnikiem mojego bloga i chcesz do mnie napisać, to bardzo się z tego cieszę. Musisz jednak wiedzieć, że nie ty jeden postanowiłeś wysłać mi kilka słów opakowanych w wiadomość e-mail. Dlatego wysyłając do mnie wiadomość musisz uzbroić się w cierpliwość. Mogę Cię zapewnić, że czytam wszystkie e-maile, ale nie na wszystkie jestem w stanie odpowiedzieć od razu. Jeśli zadasz mi pytanie, to spróbuję na nie odpowiedzieć we wpisie na blogu. Aby każdy mógł go przeczytać i znaleźć w nim odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie.

Bez względu na to, czy do mnie napiszesz czy nie, cieszę się bardzo, że czytasz mój blog. Dziękuję i gorąco pozdrawiam !

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress