Konto prowadzone za darmo, wypłaty z bankomatów w Polsce nic nie kosztują a niewielki Casch Back pozwala zarobić na waciki. A do tego bonus na doładowania telefoniczne. Taka perełka na rynku usług bankowych.

W obecnych czasach, kiedy banki podnoszą opłaty za prowadzenie konta, wprowadzają prowizję od wypłat z bankomatów i dorzucają opłaty za kartę bankomatową trudno jest znaleźć darmowe konto, które pozwalałoby ma darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce a dodatkowo pozwalało co nieco zarobić. Ale udało mi się znaleźć taką perełkę na rynku. Jest to konto, które najwięcej może zaoferować tym, którzy mają telefon na kartę w T-Mobile. Ale nawet jeśli nie jesteś klientem tej sieci to możesz mieć darmowe konto które nic nie kosztuje a nawet więcej, pozwala zarobić. Prześwietliłem tą ofertę, sam założyłem już to konto i mogę je polecić.

Sprawdziłem ofertę T-Mobile usługi bankowe. Odwiedziłem ich oddział, wypytałem o szczegóły i haczyki i założyłem sobie to konto. Oferta wygląda uczciwie i bardzo atrakcyjnie.

Rachunek osobisty „T-Mobile konto PLN” to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu
 • A dodatkowo 5% zwrotu wartości zakupów dokonanych kartą.
 • Przelewy na Facebooku
 • Dodatkowe korzyści dla klientów T-Mobile
 • Płatności zbliżeniowe w telefonie komórkowym z usługą MyWallet

Zwrot 5% dotyczy operacji bezgotówkowych dokonanych kartą, maksymalnie 25 zł miesięcznie, rozliczonych w danym miesiącu kalendarzowym. Pobierz regulamin promocji dotyczący zwrotu 5% wartości zakupów.

Klienci T-Mobile mogą korzystać z dodatkowych zalet konta osobistego:

 • limit w koncie do 1000 zł dostępny od ręki już podczas otwierania konta osobistego – bez dodatkowych formalności oraz opłaty za uruchomienie
 • płatności zbliżeniowe w telefonie komórkowym z usługą MyWallet – kartę NFC możesz zamówić w trakcie otwierania konta osobistego
 • bonus 20% podczas doładowywania telefonów w T-Mobile na kartę, Heyah oraz MIX i Heyah MIX z T-Mobile konta.Więcej informacji
 • bonus 50 zł w formie doładowania telefonu dla Klientów T-Mobile na kartę i Heyah. Szczegóły dostępne są w regulaminieWięcej informacji

załóż konto w T-Mobile

Sprawdziłem ofertę T-Mobile usługi bankowe. Odwiedziłem ich oddział, wypytałem o szczegóły i haczyki i założyłem sobie to konto. Oferta jest prosta, uczciwa i bardzo atrakcyjna.

Będąc w oddziale banku otrzymałem odpowiedź na kilka pytań, m.in.:

 1. Czy konto jest całkowicie darmowe?

TAK, prowadzenie konta kosztuje 0zł.

 1. Czy karta bankomatowa wydawana do konta nic nie kosztuje?

Karta jest darmowa, jeśli miesięcznie wykonamy nią transakcję na co najmniej 200 zł. Jeśli tego nie zrobimy, za kartę będziemy musieli zapłacić 6 zł.

 1. Czy karta bankomatowa jest obligatoryjna?

NIE, ale w inny sposób nie wypłacimy gotówki z konta i nie będziemy mogli skorzystać z promocji Cash Back. Możliwe będą tylko przelewy i doładowanie telefonów na kartę, z bonusem 20% dla klientów T-Mobile.

 1. Jaka musi być minimalna, miesięczna kwota wpływów na  konto, żeby skorzystać z promocji Cash Back?

Miesięcznie na konto w T-Mobile usługi bankowe musi wpłynąć kwota co najmniej 2000 zł. Może to być wynagrodzenie, renta, emerytura, wpłata we wpłatomacie lub przelew z innego banku. Nie liczą się wpłaty z Alior Banku i T-Mobile usługi bankowe. Liczy się fakt wpływu kwoty na konto.

 1. Bonus 20% za doładowania telefonów na kartę w T-Mobile, o co chodzi?

Jeśli z naszego konta w T-Mobile usługi bankowe będziemy doładowywać konto telefoniczne w sieci T-Mobile na kartę, Heyah, MIX oraz Heyah MIX, to do kwoty doładowania zostanie dodane 20% kwoty. Jeśli zasilimy konto telefoniczne kwotą 10 zł, to dostaniemy 2 zł ekstra, jeśli doładowanie wyniesie 100 zł to otrzymamy bonus w kwocie 20 zł. Dodatkowa kasa zasili konto telefoniczne do 72 godzin od zasilenia konta. Ta promocja trwa co najmniej do 31.01.2017 roku. Kwota bonusowa nie przedłuża ważności konta i może być przyznana wielokrotnie.

Tutaj znajduje się instrukcja, jak doładowywać konto przez bankowość internetową. 

 1. O co chodzi z tym Cash Backiem?

Kasa wraca do właściciela kontaJeśli będziemy płacili kartą płatniczą T-Mobile usługi bankowe, to możemy otrzymać zwrot 5% wydanej kwoty, ale nie więcej niż 25 zł miesięcznie, czyli 300 zł rocznie. Bonus liczy się od rozliczonych transakcji (nie wliczają się zablokowane kwoty). Kwota Cash Back-u zasili nasze konto bankowe do 15 dnia miesiąca następującego po okresie rozliczeniowym. Np. Jak w styczniu wykonaliśmy transakcje na kwotę 500 zł lub wyższą i zostały one rozliczone, to do 15-tego lutego na konto wpłynie 25 zł ekstra.


Udział w promocji należy zgłosić przez infolinię, dzwoniąc pod numer 19 506

 1. Czy wypłaty i wpłaty ze wszystkich bankomatów/wpłatomatów są darmowe?

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

Wpłaty we wpłatomatach Euronetu – pierwsze trzy są darmowe, za kolejne płacimy zgodnie z TOiP.

 1. 50 zł bonusu dla numeru telefonicznego w ofercie T-Mobile na kartę.

Osoba, która nie miała nigdy konta w T-Mobile usługi bankowe i w Alior Sync-u może dostać jednorazowo 50 zł, które zasili konto telefoniczne numeru w T-Mobile na kartę. Warunki jakie muszą być spełnione, żeby otrzymać ten bonus, to:

 • Założyć konto w T-Mobile usługi bankowe
 • Podczas wypełniania wniosku wpisać numer z T-Mobile na kartę, jako numer do potwierdzeń sms
 • Zasilić konto tego numeru kwotą 50 zł.

Potrzebne będzie jeszcze wyrażenie zgody na:

 • otrzymywanie od Operatora głosowych i tekstowych informacji handlowych, przesyłanych również drogą elektroniczną,
 • na podane w Banku numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail, oraz
 • otrzymywanie od Banku za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.),podczas zawierania umowy Rachunku w Sklepie T-Mobile lub na www.t-mobilebankowe.pl oraz w każdym czasie w PlacówceT-Mobile Usługi Bankowe, za pośrednictwem Wirtualnego Oddziału lub Contact Center (zgodnie z definicjami wskazanymi w Regulaminie obsługi produktów T-Mobile Usługi Bankowe).
 • zgłoszenie udziału w Promocji oraz wyrażenie zgody na pobieranie przez Operatora z Banku informacji o:
 • fakcie zawarcia z Bankiem umowy Rachunku oraz
 • fakcie zasilenia Rachunku jednorazowo kwotą co najmniej 50 zł,
 • poprzez wskazanie opcji „Wyrażam zgodę” na ekranie dotyczącym zgody na udział w promocji dostępnym po zalogowaniu doBankowości Internetowej.
 • zapewnienie w okresie do 60 dni od dnia założenia Rachunku jednorazowego wpływu na Rachunek w wysokości co najmniej 50 zł(decyduje data zaksięgowania wpływu na Rachunku).
 • Numer telefonu, może być powiązany z tylko jednym klientem Banku. W przypadku, gdy ten sam numer telefonu podany został przez więcej niż jednego klienta Banku, w Promocji bierze udział Klient, który najwcześniej zawarł umowę Rachunku
 • Z udziału w Promocji wyłączeni są Klienci będący w dniu 2.05.2014 r. stroną obowiązującej umowy Rachunku, jako jego posiadacze lub współposiadacze.

Bonus zostanie przyznany w ciągu 30 dni od spełnienia ostatniego z warunków promocji.

Szczegółowy regulamin tej promocji znajduje się tutaj.

 1. Limit 1000 zł przyznany „od ręki”.

Aby otrzymać limit w koncie w kwocie 1000 zł trzeba poza założeniem konta w T-Mobile usługi bankowe mieć lub zawrzeć umowę na telefon w abonamencie w T-Mobile. Tego akurat nie polecam, bo to kredyt, który trzeba będzie spłacać. Jak ktoś chce, czemu nie skorzystać.

 1. Kiedy otrzymam kartę do konta?

Po złożeniu wniosku i jego poprawnej weryfikacji kartę do konta powinniśmy otrzymać do 14-dni od jej zamówienia. Później trzeba jeszcze ją aktywować w bankowości internetowej lub na infolinii.

Jak założyć konto w T-Mobile usługi bankowe?

Jest to proste, zajmuje kilkanaście minut i można to zrobić siedząc wygodnie w fotelu. Wystarczy kliknąć w poniższy link, wypełnić wniosek, wykonać przelew autoryzujący albo poczekać na kuriera i cieszyć się fajnym, darmowym kontem.

załóż konto w T-Mobile

 

Moje zyski z korzystania z konta w T-Mobile Usługi Bankowe.

 

Pierwszy bonus już zgarnąłem. Doładowałem telefon na kartę kwotą 10 zł, a otrzymałem 12 zł. Czyli bonus w wysokości 20% został przyznany. Poniżej potwierdzenie z historii rachunku bankowego i sms z komórki.

 

Numer doładowania = numer referencyjny transakcji.

załóż konto w T-Mobile

W piątek, 13-tego maja 2016 roku, po pierwszym miesiącu korzystania z darmowego konta bankowego w TMUB dostałem premię – zwrot 5% za płatności kartą. Na koncie zostało zaksięgowane 25 zł. Razem z premią za doładowanie telefonu na kartę, w kwietniu zarobiłem 30 zł. Jedne banki podnoszą opłaty, a inne, te do których warto przenieść konto bankowe, rozdają atrakcyjne bonusy.

tmbu 5 procent premii

załóż konto w T-Mobile

Inny interesujący wpis na moim blogu podpowie Wam, jak bezpiecznie korzystać z karty bankomatowej:

Jak bezpiecznie używać karty bankomatowej/kredytowej.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress