Współpraca PR i Reklamowa

Witam Cię serdecznie na moim blogu.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą reklamową, to trafiłeś na odpowiednią stronę.

Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy, które nie będą kolidowały z interesami czytelników mojego bloga  oraz nie będą miały negatywnego wpływu na moją reputację i obraz wiarygodnego źródła informacji. Zdaję sobie sprawę z tego, że jako potencjalny Partner nie masz jeszcze dopracowanego pomysłu na współpracę, dlatego zachęcam Cię do kontaktu mailowego. Jestem pewny, że usiądziemy razem przy kawie, porozmawiamy i wypracujemy wspólny, satysfakcjonujący obie strony scenariusz współpracy, w którym „wilk będzie syty i owca cała”. Jestem kreatywny i pomysłowy, znam czytelników mojego bloga i potrafię zaproponować Partnerom odpowiednio dobrane działania reklamowe i marketingowe. 

Obiecuję, że rozważę każdą propozycję współpracy. Jeśli będzie ona ciekawa i atrakcyjna dla czytelników mojego bloga, to jestem gotów współpracować bez finansowego wynagrodzenia. Zapraszam do kontaktu poprzez e-mail kontakt@sprawdzonewpraktyce.pl podając za każdym razem:

  • Nazwę firmy, produktu, akcji, idei, których współpraca ma dotyczyć
  • Zakres współpracy
  • Cel współpracy
  • Okres współpracy
  • Dodatkowe, specjalne wymagania ze strony klienta

Współpraca może polegać na napisaniu wpisu sponsorowanego lub reklamowego produktu. Oczywiście jestem gotów przeprowadzić i opisać na blogu test produktu, takiego jak np. brykiet kominkowy, elektronarzędzia itp. Obiecuję, że do każdego wpisu, każdego tematu podchodzę rzetelnie, z maksymalnym zaangażowaniem i starannością.

Druga forma współpracy, to możliwość zamieszczenia na moim blogu bannerów reklamowych. Poniżej przedstawiam możliwe miejsca umieszczenia banneru reklamowego wraz z ich wymiarami.

 miejsce reklamy blog

Szczegóły współpracy „bannerowej”, okres wyświetlania reklamy i współpracy ustalimy po wcześniejszym kontakcie mailowym.

 

Kilka słów od mnie o moim blogowaniu.

 

Blog, którego strony przeglądasz powstał w czerwcu 2015 roku. (dokładnie 14 czerwca 2015). Ale moja przygoda z blogowaniem trwa znacznie dłużej. Już od maja 2013 roku prowadziłem bloga pod adresem http://marekmika.blogspot.com. Przesiadka na WordPressa podyktowana była chęcią przejścia na wyższy poziom blogowania i skorzystania z możliwości jakich nie ma na darmowej platformie bloggera.

Prowadząc blog pod poprzednim adresem współpracowałem z kilkoma firmami. Była to współpraca owocna i atrakcyjna dla obu stron.  Dane firm z którymi współpracowałem i ich rekomendacje znajdziesz na tej stronie. Możesz się przekonać, że jestem godnym zaufania partnerem, z którym warto współpracować.

Statystyki bloga, od dnia jego założenia, znajdziesz na stronie Statystyki mojego bloga.

 

2020 roku ruch na blogu przedstawiał się następująco:

  • 142900 unikalnych użytkowników, którzy
  • wyświetlili strony bloga 234553 razy
  • każdy z nich przebywał na bogu średnio przez 1:20 minuty i przeglądał
  • 1,39 strony

 

Publikacje w prasie

Jestem autorem tematu numeru w miesięczniku Ładny Dom.  „Od kominka do komina” czyli podsumowanie mojego blogowania w wersji papierowej. Dużo praktycznych ale bardzo ogólnie przedstawionych informacji. 

 

 

 

 

Wypowiedzi dla mediów, wystąpienia publiczne.

 

pytanie na sniadanie

 

 

Pytanie na śniadanie TVP2 – 08.12.2015 roku

 

 

 

 

 

Firmy, z którymi do tej pory współpracowałem, to:

 

sek-pol


Duda Biecz

 

„Polecam współpracę z p. Markiem Miką, bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język i przygotowaliśmy pełną ciekawych pomysłów, małą kampanię reklamową naszego produktu. Po zaledwie trzech dniach od wysłania produkt został przetestowany i rzeczowo opisany w osobnym wpisie na blogu (bez naszej ingerencji we wpis!). Po upływie kilku tygodni gdy zobaczyliśmy spore efekty pierwszych działań, rozszerzyliśmy współpracę o kolejny test co błyskawicznie wpłynęło na wzrost sprzedaży i liczbę odwiedzin z Allegro. Jeszcze raz polecam!

Pozdrawiam
Szymon Duda”


solartech


extradom.pl


Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress