Kominkowe gadżety

Na tej stronie znajdziesz opis kominkowych akcesoriów i gadżetów, które usprawnią palenie w kominku. Jedne są mniej, inne bardziej przydatne na co dzień. Łączy je jedno, kominek. Jeśli nawet nie masz go w domu, to może znajdziesz wśród moich propozycji coś, co możesz podarować komuś na prezent.

Klikając w link w opisie przedmiotu lub w jego zdjęcie zostaniesz przeniesiony do porównywarki cen, która pomoże Ci kupić wybraną rzecz najtaniej jak się da.

Przeglądaj, wybieraj, klikaj i kupuj, bo warto

 

 

Czujnik czadu może uratować Ci życie. Nie ważne, czy palisz w kominku, w piecu, czy korzystasz z gazu. Tlenek węgla, bezwonny, trujący gaz zabija cicho i skutecznie. Im bliżejczujnik czadu
zimy tym więcej będzie ofiar zatruć czadem. Niesprawna wentylacja, niesprawne piece i nieszczelne kominki to główne przyczyny tragedii. Dlatego warto zaopatrzyć się w czujnik czadu i dymu, monitorować na bieżąco jego poziom i reagować, kiedy tylko coś będzie nie tak jak powinno.
Czujnik Czadu

 

 

 

 

parkanex-kosz-na-drewno-wiklinowy-owalny
Wiklinowy kosz na drewno kominkowe

 

Wiklinowy kosz na drewno do bardzo praktyczny gadżet, który powinien znaleźć się obok każdego kominka. Możesz w nim przynieść kilkanaście kawałków drewna lub kostek brykietu, postawić go koło kominka i dokładać w razie potrzeby. Ładny i tradycyjny wygląd, solidne wykonanie, niska cena i przynajmniej jeszcze jedno jego zastosowanie sprawia, że musisz go mieć. Jesienią, kiedy nie trzeba jeszcze palić w kominku możesz pójść z nim na grzyby.

Kosz wiklinowy na drewno do kominka … i nie tylko

 

Wiklinowy ciemny kosz na drewno
Wiklinowy ciemny kosz na drewno

 

 

 

Kosz na drewno jest potrzebny. Możemy w nim przechowywać niewielką ilość drewna albo brykietu, potrzebną do podtrzymania ognia w kominku przez kilka a nawet kilkanaście godzin. Kiedy pada deszcz, kiedy ściska mróz, nie musimy wychodzi po kolejną porcję opału do drewutni. Zgromadzone w koszu, w pobliżu kominka drewno wysycha w ciepłym salonie, ładnie pachnie i jest zawsze pod ręką.
Wiklinowy, ciemny kosz na drewno

 

 

 

Kosz na drewno i akcesoria do czyszczenia kominka
Kosz na drewno i akcesoria do czyszczenia kominka

 

Ładny, stylowy zestaw, który składa się z kosza na drewno oraz stojaka z akcesoriami do czyszczenia kominka. Łopatka, pogrzebacz i miotełka pomogą w wybraniu popiołu i wyczyszczeniu paleniska. Całość pięknie się prezentuje i będzie doskonałym elementem dekoracyjnym w salonie.
Kosz na drewno i akcesoria do czyszczenia kominka

 

 

 

 

kaminer-przybory-do-kominka

 

 

Kaminer, przybory do kominka. Miotełka, szufelka, pogrzebacz i szczypce pomogą w dokładaniu do kominka oraz w czyszczeniu paleniska. Ładne, eleganckie i niedrogie akcesoria, które sprawdzą się w każdym kominku. Doskonałe na prezent.

Akcesoria kominkowe Kaminer

 

 

 

Regał/drewutnia na drewno

Regał na drewno, który bez problemu złożysz samemu. Można go postawić pod ścianą domu lub w innym dowolnym miejscu, załadować drewnem i czekać, aż ono wyschnie. Po opróżnieniu można go złożyć i czekać na kolejną dostawę drewna do kominka. Podstawa ma wymiar 180 x 80 cm, wysokość to 200 cm, dach pokryty papą a całość wykonana jest z drewna sosnowego, impregnowanego. Regał można pomalować na dowolny kolor. Prosty montaż, niska cena i funkcjonalność sprawiają, że każdy, kto ma kominek powinien się nim zainteresować.
Regał na drewno kominkowe Tivolo

 

 

Drewutnia ogrodowa z tworzywa sztucznego

Trwała, ładna, praktyczna i rozkładana drewutnia z tworzywa sztucznego. Można w niej składować drewno przez cały rok a można też rozkładać ją np. na zimę, na tarasie. Kiedy za oknem pada śnieg nie korzystamy z tarasu. Możemy wtedy rozstawić na nim tą drewutnię, przenieść do niej drewno przygotowane na zimę i mieć go zawsze pod ręką. Bez chodzenia do oddalonej od domu większej drewutni. Otwieramy taras, bierzemy kilka kawałków drewna i dokładamy do kominka. Szybko, sprawnie, komfortowo. Wiosną, kiedy przestajemy palić w kominku składamy ją, chowamy do piwnicy i mamy wolny taras.

Trwała, rozkładana drewutnia z tworzywa sztucznego

 

 

drewutnia ze schowkiem

 

 

Solidna i pojemna drewutnia ze schowkiem na narzędzia. Pomieści około 3 mp drewna a dodatkowo ma schowek, w którym można schować taczkę, narzędzia ogrodnicze, grill, wąż do podlewania ogrodu i wiele innych rzeczy, które zagracają garaż. Ładnie wygląda, jest dobrze wykonana i zbiera dobre oceny użytkowników.

 

Drewutnia ze schowkiem

 

 

Sprytny stojak na drewno

 

Stojak na drewno, rozsuwany i rozkładany to bardzo sprytny i praktyczny gadżet, który ma kilka zastosowań. Po pierwsze, możemy go ustawić pod murem, składować w nim drewno a kiedy ono się skończy, możemy go złożyć i schować. Stojak można również postawić w garażu, piwnicy czy w innym pomieszczeniu, w którym gromadzimy drewno przyniesione z drewutni, na kilka dni palenia. W sezonie grzewczym jest rozłożony a latem złożony i schowany.
Można go kupić w sklepach Praktiker

albo
Można go kupić online, z dostawą wprost do domu.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress