Kontakt

Cześć 😆 . Skoro zajrzałeś na tą stronę, to zapewne chcesz się ze mną skontaktować. Jeśli masz dla mnie propozycję współpracy, to zajrzyj najpierw na stronę Współpraca PR i Reklamowa, gdzie znajdziesz informacje na ten temat.

Zanim wypełnisz formularz kontaktowy, możesz zajrzeć na stronę Spis treści, gdzie znajduje się wykaz ostatnich 200 wpisów, które opublikowałem na blogu. Być może znajdziesz w nim odpowiedź na pytanie, które chcesz mi zadać.

Jeśli jesteś czytelnikiem mojego bloga i chcesz do mnie napisać, to bardzo się z tego cieszę. Musisz jednak wiedzieć, że nie ty jeden postanowiłeś wysłać mi kilka słów opakowanych w wiadomość e-mail. Dlatego wysyłając do mnie wiadomość musisz uzbroić się w cierpliwość. Mogę Cię zapewnić, że czytam wszystkie e-maile, ale nie na wszystkie jestem w stanie odpowiedzieć od razu. Jeśli zadasz mi pytanie, to spróbuję na nie odpowiedzieć we wpisie na blogu. Aby każdy mógł go przeczytać i znaleźć w nim odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie.

Bez względu na to, czy do mnie napiszesz czy nie, cieszę się bardzo, że czytasz mój blog. Dziękuję i gorąco pozdrawiam !

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress