Moje zapasy brykietu, aktualizacja 06.01.2018 : RUF Golba: Kupione 216 paczki, Spalone 66 paczek, Zostało 150 paczek, RUF Brik: Kupione 30 paczek, Spalone 30 paczek RUF Golden Stone: Kupione 10 paczek, Spalone 10 paczek, Zostało 0 paczek, RUF DUDA: Kupione 6 paczek, Spalone 0 paczek, Zostało 6 paczek, MegaRUF SekPol: Kupione 4 paczki, Spalone 0 paczek, Zostało 4 paczki, Pellet: Kupione 3 worki, Spalone 0 worków, Zostały 3 worki ## Tylko spokojnie, wiosna zaczyna się już 20 marca 2018 roku. Damy radę, wytrzymamy !
Aktualne promocje na brykiet kominkowy

Podsumowanie wszystkich Testów Brykietów Drzewnych.

Na blogu testuję i opisuję brykiety drzewne. Wydaje mi się, że robię to skrupulatnie i solidnie. Do tej pory opublikowałem już kilkanaście wpisów, w których sprawdzam, czy brykiet, który wpadł mi w ręce jest godny uwagi. Aby ułatwić Wam, moim czytelnikom porównanie brykietów, przygotowałem podsumowanie wszystkich przeprowadzonych dotychczas testów w jednym pliku. Robiłem to już wcześniej a plik zawierający całe podsumowane udostępniałem za darmo wszystkim czytelnikom mojego bloga. Ostatnią wersję z poprzedniego sezonu można pobrać, klikając w obrazek poniżej.

Podsumowanie testów brykietów

W tym roku również będę testował brykiety, opisywał je na blogu i dodawał kolejne pozycje to zbiorczego porównania. Ale arkusz nie będzie już udostępniany na stronach bloga. Będą mogli go otrzymać tylko subskrybenci mojego bloga. Za każdym razem, kiedy opublikuję test nowego brykietu, wyślę powiadomienie mailowe do osób, które zapisały się na newsletter i załączę w nim aktualne porównanie, z dodanym, kolejnym brykietem. Jeśli chcesz otrzymywać moje zestawienie, jeśli chcesz być na bieżąco i wiedzieć, który brykiet można kupić a którego lepiej unikać, to zapisz się na newsletter mojego bloga już teraz i czekaj na mail ode mnie. Obiecuję, że nie będę wysyłał żadnego spamu, żadnych reklam. Tylko informacje związane z blogiem, brykietami i paleniem w kominku.

Chcesz kupić bardzo dobry, sprawdzony brykiet w super cenie? Skorzystaj z promocji przygotowanej specjalnie dla czytelników mojego bloga.

 

Kup taniej brykiet z firmy SEK-POL                         Kup taniej brykiet z firmy DUDA

 

 


Newsletter templates by FreshMail

Poniżej znajdziesz objaśnienia do pliku – zestawienia brykietów drzewnych.

Pierwsze trzy wiersze to namiary na mój blog.

Producent i adres strony producenta też nie pozostawiają wątpliwości.

Rodzaj opakowania – czyli czy brykiet był zapakowany a jeśli tak, to w co.

Kolejne dwa wiersze to waga opakowania, deklarowana przez producenta i zmierzona przeze mnie wagą łazienkową.

Cena zakupu brykietu to kwota jaką ja wydałem na jedną paczkę brykietu.

Miejsce zakupu brykietu – informacja o tym gdzie ja kupiłem opisywany brykiet i tym samym gdzie ty możesz go kupić

Materiał, z którego zrobiony jest brykiet –  informacja jaką przekazuje producent na etykiecie produktu lub na swoje stronie.

Wartość opałowa deklarowana przez producenta – dane znalezione na etykiecie lub na stronie producenta brykietu.

Wymiary kostki – wartości zmierzone suwmiarką dla kilku wybranych kostek z testowanego opakowania

Objętość kostki – czyli długość x szerokość x wysokość

Waga kostki – waga całego opakowania podzielona przez ilość kostek/kawałków brykietu w opakowaniu/

Gęstość kostki – informacja o tym, ile jest drewna w brykiecie. Im wyższa ta wartość, tym lepiej bo oznacza to, że kostki są mocno sprasowane z dużej ilości trocin.

Wilgotność brykietu – wartość deklarowaną przez producenta znajduję na etykiecie lub na stronie produktu, a wartość zmierzoną odczytuję z wilgotnościomierza, którym dysponuję.

Pola opisowe – to moje zdanie na temat testowanego brykietu. W tych polach wpisuję tylko to, co myślę i wnioskuję z obserwacji brykietu. Z tym, co w tych polach wpisuję nie musisz się zgadzać i nie musisz brać ich pod uwagę podczas podejmowania decyzji o zakupie tego czy innego produktu. Pamiętaj jednak, że wszystkie testy przeprowadzam rzetelnie i uczciwie we własnym kominku, jednakowo dla wszystkich brykietów a zebrane informacje umieszczam na blogu. Testuję brykietu bo po pierwsze, chcę wiedzieć, jakie produkty omijać z daleka a po które sięgać, a po drugie chcę pomóc wam, czytelnikom mojego bloga w wyborze dobrego brykietu. Bo palenie w kominku ma być przyjemnością a nie męczarnią.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress