Super promocja na dobry brykiet kominkowy część 2

Promocja zakończyła się 30.09.2016. Obecnie brykiet z firmy DUDA można kupić w regularnej cenie, bez zniżek i rabatów.

Dopiero co opublikowałem wpis dotyczący promocji na brykiet z firmy SEK-POL a już mam dla Was kolejną super propozycję. Tym razem na zakup wysokiej jakości brykietu z firmy DUDA. Sam nim ogrzewam dom i wiem, że jego zakup to dobry wybór. Jest czysty, suchy, łatwo się rozpala i daje dużo ciepła. A że zima nieuchronnie się zbliża to trzeba już powoli myśleć nad gromadzeniem opału na te zimne dni i noce.

brykietPromocja dotyczy brykietu RUF produkowanego przez firmę DUDA.

Promocja trwa od dnia publikacji niniejszego wpisu do 30.09.2016 roku.

Brykiet testowałem już w swoim kominku, a wynik opisałem na blogu:

Palenie w kominku brykietem DUDA to czysta przyjemność

Długie w Kominku Palenie Dobrym Brykietem w Atrakcyjnej Cenie.

Każdy kto zamówi brykiet z firmy DUDA i w zamówieniu poda hasło „Sprawdzone w Praktyce” otrzyma ekstra rabat, który zależy od ilości zakupionego brykietu.

1 tona brykietu – cena promocyjna 700 zł z transportem (poza promocją 730 zł)rabat 30 zł
2 tony brykietu – cena promocyjna 1380 zł z transportem (poza promocją 1460 zł)rabat 80 zł
3 tony brykietu – cena promocyjna 2060 zł z transportem (poza promocją 2190 zł)rabat 130 zł

Jak widać, im więcej zamawiasz, tym większy masz bonus. To dobry czas na dogadanie się z sąsiadem i wspólny zakup, żeby zapłacić mniej.

Pamiętaj, że aby otrzymać dodatkowy rabat, podczas składania zamówienia, w szczegółach musisz wpisać/podać hasło „Sprawdzone w Praktyce”. Bez tego blogowy bonus nie zostanie naliczony.

Najbezpieczniej jest wybrać opcję płatności „Za pobraniem”. Wtedy kurierowi zapłacimy kwotę uwzględniającą rabat, która będzie widniała na fakturze.

E-mail duda@dudabiecz.com.pl

Idź do strony Duda Biecz

Uwaga!

Jeśli zainteresowanie będzie duże i zapasy magazynowe producenta zostaną wyczerpane lub wystąpią inne, nieprzewidziane okoliczności (np. awaria brykieciarki) , to wysyłka brykietu może się opóźnić! Najlepiej dostępność brykietu potwierdzić telefonicznie przed złożeniem zamówienia.

Mam nadzieję, że przygotowane przez producentów promocje, dla Was, czyli czytelników bloga Sprawdzone w Praktyce są atrakcyjne i wielu z Was skorzysta i kupi brykiet taniej. A Ty jakie masz zdanie na ten temat?

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress