Nie przepłacaj, dopasuj abonament do swoich potrzeb czyli o porównywarce ofert operatorów komórkowych słów kilka

Ciężko sobie wyobrazić życie bez telefonu komórkowego. Jest naszym oknem na świat. Mamy w nim pocztę, dostęp do konta bankowego, korzystamy z Internetu, słuchamy muzyki, oglądamy filmy itp. Smartfon z nami śpi, pracuje, odpoczywa i pomaga nam w codziennych czynnościach. Robimy nim zdjęcia, nagrywamy filmy, korzystamy z nawigacji i sprawdzamy prognozę pogody. Coraz częściej nie możemy się obejść bez telefonu komórkowego. Aby telefon komórkowy spełniał wszystkie funkcje potrzebuje dostępu do sieci telefonicznej i Internetu. Usługi te kupujemy od dostawców, którzy co pewien okres czasu próbują nas do siebie przekonać nowymi ofertami, dopasowanymi do naszych potrzeb.

Kiedyś za minutę połączenia płaciliśmy kilka złotych, operatorów na rynku było trzech a co za tym idzie, konkurencja była niewielka. Obecnie możemy dzwonić bez ograniczeń, korzystać do woli z Internetu i płacić kilkadziesiąt złotych miesięcznie za wszystkie usługi, z których korzystamy. Umowę możemy podpisać z jednym z kilkunastu dostawców usług teleinformatycznych. Konkurencja jest duża, a co za tym idzie, wybór jest trudny.

Każdy z nas jest inny, każdy ma inne potrzeby. Ludzie młodzi nie chcą mieć ograniczeń. Internet bez limitu danych, minuty, SMS-y i MMS-y bez ograniczeń a do tego bezpłatny dostęp do mediów społecznościowych i serwisów muzycznych. Osoby w sile wieku nie potrzebują tyle Internetu. Wystarczy że telefon będzie dzwonił, od czasu do czasu pozwoli sprawdzić prognozę pogody i program telewizyjny i to wszystko. A, i żeby nie trzeba było komórki co chwilę ładować. Osoby starsze głównie dzwonią i traktują komórkę jako łączę z rodziną. Wystarczy im kilkadziesiąt minut na miesiąc, bo więcej i tak nie wykorzystają.

Ilu ludzi, tyle różnych potrzeb. Jak już wspominałem, na rynku istnieje kilkunastu operatorów komórkowych. Chodzenie od salonu do salonu i porównywanie ofert to operacja czasochłonna i męcząca. A co kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy musimy na nowo podpisywać umowę z jednym z dostawców tych usług, żeby móc z nich korzystać. Przeglądając Internet natrafiłem na stronę, która pozawala na porównanie ofert wszystkich operatorów komórkowych, dopasowanie oferty do własnych potrzeb i wybranie najlepszej, co nie zawsze będzie oznaczać, najtańszej z nich. Możemy porównać oferty na abonament, na kartę, mix oraz oferty dla firm. Dla każdego coś dobrego.

porównanie ofert operatorów komórkowych

Najpierw wybieramy typ umowy, czyli abonament, karta, mix lub ofertę dla firm. Kolejny krok to określenie, czy chcemy nowy telefon czy nie. Później określamy szczegóły oferty, czyli ilość minut, sms-ów i mms-ów  oraz Internetu w abonamencie. Na koniec ustalamy maksymalną cenę abonamentu i czas trwania umowy. I to wszystko. Po chwili wyszukiwania otrzymamy listę dostępnych pakietów. Bez chodzenia po salonach, bez tracenia czasu. Po wybraniu konkretnej oferty możemy poprosić o kontakt z pracownikiem firmy, lub zostaniemy przekierowani na stronę operatora, gdzie będziemy mogli kupić wybrane usługi. Mi taka porównywarka ofert się podoba. Oszczędzam czas i mogę porównać wszystkie oferty i wybrać to, co najbardziej mi odpowiada.

Poza wyborem najlepszej oferty, na stronie komórkomat.pl możemy porównać wiele modeli telefonów komórkowych i wybrać ten, który będzie nam odpowiadał pod względem ceny i funkcjonalności oraz opinii użytkowników.

Jeśli o opinie chodzi, to po wybraniu konkretnej oferty możemy sprawdzić, jak naszego operatora komórkowego oceniają klienci. To cenne informacje, bo jakość usług, zasięg i dostępność są ważne. Solidny operator komórkowy to gwarancja bezproblemowego korzystania z telefonu i Internetu.

Dla łowców promocji też coś się znajdzie. Na stronie znajdziemy listę aktualnie dostępnych promocji, ich opis oraz warunki uczestnictwa. Zebranie tylu informacji samemu byłoby czasochłonne i podejrzewam, że nie każdemu chce się biegać po sklepach i porównywać wszystkie oferty. A tu proszę, jedna strona internetowa, kilka kliknięć i wszystko mamy jak na dłoni.

Moja umowa z operatorem komórkowym jeszcze się nie kończy, ale jak nadejdzie ten dzień, to na pewno skorzystam z porównywarki komórkomat.pl. Po co tracić czas na szukanie, kiedy w kilka sekund można mieć gotową ofertę, dopasowaną do potrzeb każdego z nas.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress